Automatyk

Pracodawca:

Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i dekoracji opakowań szklanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 2-3 -letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w zakresie systemów automatyki,
  • uprawnienia elektryczne min. gr I E,
  • znajomość obsługi i programowania sterowników i paneli operacyjnych Siemens,
  • znajomość obsługi i programowania falowników i serwonapędów,
  • mile widziane umiejętności programowania robotów przemysłowych,
  • mile widziana wiedza w zakresie nowoczesnych narzędzi lean manufacturing (TPM, SMED),
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • innowacyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • umiejętność współpracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki, w celu zachowania ciągłości procesu produkcyjnego,
  • konserwowanie i naprawianie urządzeń automatyki,
  • wykonywanie przeglądów technicznych w podległym parku maszynowym,
  • udział w pracach modernizacyjnych i remontowych, w montażach i demontażach maszyn i urządzeń,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • udział w projektach zmierzających do optymalizacji pracy maszyn i urządzeń (SMED, TPM)

  • pracę z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w obszarze produkcji i dekoracji szkła,
  • szkolenia rozwojowe i kursy językowe,
  • premie finansowe uzależnione od wyników,
  • prywatną opiekę medyczną (pakiet premium, finansowany przez pracodawcę dla wszystkich pracowników),
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, pikniki rodzinne, Mikołajki),
  • bogaty pakiet sportowo-kulturalny (m.in. organizacja ferii dla dzieci, dofinansowanie biletów na wydarzenia sportowe),
  • nagrody jubileuszowe i premie świąteczne
  • wysoka kultura pracy (BHP, lean)

Miejsce podjęcia pracy

Częstochowa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna