Technolog / Inżynier Produkcji (Tworzywa Sztuczne)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Renomowany producent wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i wytłaczania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych (metodą wtrysku, wytłaczania), konstrukcji form wtryskowych
  • doświadczenie zdobyte w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • ocena efektywności procesów produkcyjnych i ich poprawa
  • inicjowanie działań zapobiegawczych lub naprawczych
  • kontrola działań produkcyjnych
  • kontakt z klientem w zakresie nowych projektów
  • aktualizacja danych technologicznych w systemie ERP
  • udział w projektowaniu nowych wyrobów - współpraca z konstruktorem i klientem
  • wdrażanie nowych technologii
  • przeprowadzanie testów nowych produktów
  • przeprowadzanie prób form wtryskowych, ustawianie procesu i jego optymalizacja

  • pracę w dynamicznym zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • wsparcie nauki języków obcych dla zainteresowanych
  • bonus socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Ostrów Mazowiecka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne