Projektant / Asystent Projektanta Dróg lub Mostów (Rzeszów)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Duża firma projektowo-konsultingowa z branży infrastruktury transportu i kompleksowej obsługi inwestycji infrastrukturalnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako asystent projektanta lub projektant z uprawnieniami bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej lub mostowej
  • doświadczenie odpowiednio przy projektowaniu dróg klasy min. G lub doświadczenie przy projektowaniu obiektów sprężonych oraz znajomość obsługi programu SOFiSTiK
  • znajomość obsługi oprogramowania branżowego AutoCAD
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • pełnienie obowiązków asystenta lub projektanta zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego
  • wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • koordynowanie projektów realizowanych w ramach zespołu projektowego
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • możliwość zdobycia kolejnego doświadczenia przy prestiżowych projektach branżowych
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Miejsce podjęcia pracy

Rzeszów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne