Inżynier Automatyk / Konstruktor

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym z branży budowy maszyn i narzędzi. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem, testowaniem, sprzedażą i serwisem swoich produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechanika lub kierunki pokrewne)
  • min. 2-letnie doświadczenie jako samodzielny konstruktor
  • znajomość projektowania schematów elektrycznych mocowych, sterujących i układów bezpieczeństwa
  • znajomość podstaw elektrotechniki (m.in. zasad sterowania i doboru silników elektrycznych)
  • doświadczenie w diagnozowaniu systemów pomiarowych (czujniki, tensometry, sygnały analogowe)
  • umiejętność doboru czujników oraz urządzeń wykonawczych
  • umiejętność programowania sterowników PLC (mile widziana znajomość sterowników firmy Rockwell lub Siemens)
  • umiejętność poruszania się po dyrektywie maszynowej
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji elektrycznej (schematy, dobory przewodów i urządzeń), wykonawczej (projekty rozłożenia elementów) dla nowo budowanych maszyn
  • koordynacja procesu montażu elektrycznego oraz testowania i uruchomiania finalnego maszyn

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
  • pracę w nowoczesnym środowisku pracy
  • udział w kompleksowej obsłudze klienta (projekt, produkcja, montaż, test, sprzedaż, serwis)
  • szkolenia zawodowe lokalne i zagraniczne

Miejsce podjęcia pracy

Grudziądz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne