Inżynier Wdrożeniowiec / Projektant

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowy pracodawca rozwijający m.in. innowacyjne produkty dystrybuowane na całym świecie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. budowa maszyn, technologia drewna lub pokrewne) lub średnie techniczne poparte doświadczeniem
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • analityczne myślenie, systematyczność, zmysł techniczny
  • znajomość programów do projektowania, np. SolidEdge (preferowany), SolidWorks, Autodesk Inventor, AutoCAD
  • umiejętność zarządzania cyklem życia produktu polegające na: wprowadzaniu korekt w dokumentacji, zmianach wynikających z ulepszania produktu, analizie reklamacji, uczestniczeniu w tworzeniu nowych produktów od idei, przez projekt koncepcyjny, prototyp, aż po wersję produkcyjną
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • realizowanie projektów wdrożeniowych zgodnie z przyjętą procedurą
  • tworzenie dokumentacji technicznej produktu, w tym rysunków elementów i złożeniowych
  • tworzenie kalkulacji w systemie ERP
  • tworzenie instrukcji montażowych
  • poszukiwanie rozwiązań w unifikacji procesów technologicznych
  • udział jakościowy w odbiorach prototypów
  • poszukiwanie nowych materiałów i dostawców
  • szkolenia wewnętrzne dla handlowców w zakresie wdrażanych produktów

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością awansu
  • liczne szkolenia zależne od potrzeb
  • forma zatrudnienia do ustalenia

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne