Planista Produkcji / Inżynier Produkcji

Pracodawca:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GRALBET Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów prefabrykatów w Polsce i zatrudniamy blisko 250 pracowników. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Zastępca Kierownika Produkcji z uprawnieniami budowlanymi. Miejsce pracy: Gralewo Stacja 194, 13-214 Uzdowo

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki techniczne)
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz przywódcze

Zakres obowiązków:

  • planowanie grafików pracy, tworzenie zleceń produkcyjnych
  • nadzór nad bieżącą produkcją w firmie
  • nadzór i zarządzanie nad pracą podległych pracowników
  • opracowywanie harmonogramów produkcji
  • rozwiązywanie sytuacji krytycznych

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym pon-pt
  • możliwość ponoszenia kwalifikacji zawodowych

Miejsce podjęcia pracy

Działdowo

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna