Inżynier ds. Inwestycji

Pracodawca:

SYLVA Sp. z o.o.

SYLVADREWNO to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniającej 360 osób. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Wielu, niedaleko Kościerzyny. Jesteśmy częścią rodzinnej firmy PIVETEAUBOIS, z ogromną pasją do drewna z 74 - letnim doświadczeniem we Francji i 25 letnim w Polsce. Stawiamy na naturalność i bycie sobą, wspierając rozwój naszych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (budowlane, sanitarne, elektryczne)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów administracyjno-technicznych związanych z projektami budowlanymi w siedzibie firmy w Wielu
  • przygotowywanie lub współudział w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji dla postępowań na wybór wykonawcy planowanych prac remontowych/budowlanych (opis przedmiotu zamówienia, zakres przedmiotu zamówienia, warunki realizacji itd.) w siedzibie firmy w Wielu
  • nadzór inwestorski nad zleconymi robotami budowlanymi w zakresie kontroli jakości robót, zgodności realizacji z projektem, umową i obowiązującymi przepisami
  • opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej
  • raportowanie z postępu prac
  • uczestnictwo w odbiorach budowy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedni pakiet szkoleń pozwalających na profesjonalne wdrożenie
  • możliwość nauki języka angielskiego i francuskiego
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pakiet medyczny
  • możliwość zdobywania doświadczeń i szkoleń w firmie we Francji

Miejsce podjęcia pracy

Wiele

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna