Inżynier ds. Testów Skanerów

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma działająca w branży high-tech, producent systemów oraz skanerów cargo szerokiego zastosowania, służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, elektronika, elektrotechnika lub kierunki pokrewne)
  • praktyczna znajomość techniki
  • znajomość programowania sterowników PLC (preferowany Siemens)
  • podstawowa znajomość standardów przemysłowych sieci Ethernet/IP oraz Profinet
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zdolności manualne
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu testów, uruchamianiu urządzeń lub maszyn działających z wykorzystaniem systemów automatyki PLC, odbiorach końcowych lub serwisie
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie i testowanie systemów elektryki, elektroniki oraz automatyki w skanerach bezpieczeństwa
  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy
  • wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych urządzeń

Firma oferuje:

  • pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach
  • ciągłe doskonalenie w różnych obszarach, np.: szkolenia dotyczące urządzeń, sterowników PLC, ISO, radiologicznych, BHP
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

Miejsce podjęcia pracy

Kobyłka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne