Inżynier Automatyk / Specjalista Techniczny

Pracodawca:

PCC Rokita

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka i robotyka)
  • doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • wysoka motywacja do pracy oraz chęć do nauki i rozwoju
  • rzetelność w wykonywaniu zadań
  • mile widziana znajomość SAP R3

Zakres obowiązków:

  • zakup materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji (Wykonywanie specyfikacji technicznych/dobór i zakup usług i urządzeń służących do pomiarów, kontroli, sterowania i wizualizacji HMI wraz z systemami DCS/SCADA/BMS dla procesów technologicznych/produkcyjnych)
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych instalacji technologicznych/produkcyjnych w szczególności dla branży AKPiA (Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki) ww. urządzeń i systemów
  • określanie zakresu prac i wytycznych dla modernizacji/inwestycji, współpraca z Projektantami i Wykonawcami i opiniowanie dokumentacji technicznej (projektowej i powykonawczej)
  • planowanie i nadzór nad pracami remontowymi podległych instalacji produkcyjnych
  • opracowywanie potrzeb remontowych, nadzór nad prawidłowością prowadzonych prac, sporządzanie protokołów odbiorowych, rozliczanie prac
  • udział/pomoc przy usuwaniu usterek/problemów przy ww. urządzeniach i systemów
  • nadzorowanie przebiegu prac projektowych, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją techniczną i ruchową, aktualizowanie bazy urządzeń w SAP R/3 PM

  • umowę o pracę w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • rozwój kompetencji technicznych, a także dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym (konferencje branżowe)
  • bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia
  • możliwość poznania różnorodnych wydziałów produkcyjnych i współtworzenia nowych inwestycji
  • atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, kursy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • dogodny dojazd pociągiem z Dworca Głównego Wrocławia - tylko 35 minut

Miejsce podjęcia pracy

Brzeg Dolny

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna