Projektant Konstrukcji Stalowych

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu hal stalowych szerokiego zastosowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku budownictwa lub pokrewne
  • mile widziane 2-letnie doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji w branży budowlanej
  • wiedza z zakresu technologii budowlanej
  • umiejętność analizy i obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów budowlanych
  • wykonywanie rysunków i obliczeń
  • specyfikacja zamówień materiałów zgodnych z projektem budowlanym
  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • kontrola i archiwizacja dokumentacji technicznej i certyfikatów

Firma oferuje:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia zagraniczne
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Miejsce podjęcia pracy

Tarczyn

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne