Młodszy Inżynier Projektu

Pracodawca:

PCC Apakor

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki,
  • znajomość programu AutoCAD, Norma Pro oraz pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • systematyczność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • wysokie zdolności komunikacyjne.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych,
  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie zapotrzebowań materiałowych i usługowych dla realizowanych projektów,
  • przygotowywanie dokumentacji warsztatowej,
  • przygotowywanie i kontrolowanie harmonogramu robót oraz budżetu projektu,
  • współpraca z klientem, projektantami oraz podwykonawcami.

Firma oferuje:

  • pracę w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku,
  • samodzielność na stanowisku i możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym,
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce,
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego).

Miejsce podjęcia pracy

Brzeg Dolny

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna