Inżynier Produktu ds. Laserów Medycznych (Dział R&D)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Producent sprzętu medycznego stosowanego w chirurgii i rehabilitacji. Firma posiada zaplecze badawczo-rozwojowe, współpracuje z instytucjami medycznymi oferując sprzęt najwyższej jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, elektronika lub kierunki pokrewne)
  • znajomość branży laserów medycznych (rynek, rozwiązania)
  • praktyczna znajomość konstrukcji i zasad działania laserów medycznych
  • znajomość wymagań regulacyjnych dla wytwórców wyrobów medycznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wiedza z zakresu elektroniki i konstrukcji pozwalająca nadzorować wyniki prac zespołów roboczych
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów innowacyjnych lub rozwojowych
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu prac eksperymentalnych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobu (linii wyrobów) zgodne z wymaganiami dokumentacji systemowej i obowiązującymi przepisami prawa i normami
  • nadzór nad projektem i zmianą w wyrobie
  • wsparcie techniczne dla wszystkich działów w firmie w zakresie wyrobu i dokumentacji
  • inicjowanie i nadzór nad działaniami związanymi z wyrobem/zmianami w wyrobie po jego wprowadzeniu do obrotu

Firma oferuje:

  • pracę przy innowacyjnych projektach i produktach
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • udział w kongresach i szkoleniach

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna