Inżynier Produktu ds. Sond Kriochirurgicznych (Dział R&D)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Producent sprzętu medycznego stosowanego w chirurgii i rehabilitacji (krioterapia, kriochirurgia, ozonoterapia, laseroterapia). Firma posiada zaplecze badawczo-rozwojowe, współpracuje z instytucjami medycznymi oferując sprzęt najwyższej jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • wiedza z zakresu kriogeniki/termodynamiki/chłodnictwa/przepływów
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wiedza w zakresie konstrukcji pozwalająca nadzorować wyniki prac zespołów roboczych
  • umiejętność pracy z normami
  • podstawowa znajomość wymagań w stosunku do wyrobów medycznych (ISO 13485)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Zakres obowiązków:

  • opracowane planu rozwoju wyrobu
  • badania biokomatybilności produktu
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobu
  • nadzór nad zmianą w wyrobie
  • wsparcie techniczne dla innych działów w firmie
  • inicjowanie zmian produktu po jego wprowadzeni do obrotu

Firma oferuje:

  • pracę przy innowacyjnych projektach i produktach
  • udział w kongresach i szkoleniach

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna