Redaktor

Opis pracodawcy:

praca dla magazynu o tematyce technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowana automatyka, robotyka)
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych
  • gotowość rozpoczęcia pracy najpóźniej w sierpniu 2008
  • dużym atutem będzie umiejętność pracy z tekstem oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w prasie branżowej

Zakres obowiązków:

  • publikacja raportów rynkowych na podstawie zebranych przez siebie informacji
  • materiał końcowy powinien zawierać dane na temat kluczowych graczy i produktów, panujących trendów technologicznych, spodziewanych ruchów cenowych etc
  • do jednym z głównych zadań redaktora będzie należało kontaktowanie się z producentami i dystrybutorami działającymi w określonych segmentach rynku

  • atrakcyjna praca w dynamicznie rozwijającym się wydawnictwie na rynku centralnej i wschodniej Europy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt