Doradca Techniczny

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu produkującego urządzenia biurowe (drukarki, faksy, urządzenia wielofunkcyjne), drukarki etykiet i maszyny do szycia. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Technicznego. www.brother.pl

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • min. średnie techniczne wykształcenie
  • wiedza z zakresu administrowania siecią LAN
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne naszych klientów i partnerów serwisowych
  • prowadzenie szkoleń
  • testowanie urządzeń
  • koordynowanie działań IT zgodnie z polityką firmy
  • aktualizacja strony internetowej

Firma oferuje:

  • samodzielność działania
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • kontakty z zagranicznymi oddziałami firmy
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat