Doradca Techniczny/ Inżynier Sprzedaży

Jesteśmy liderem na świecie w produkcji komponentów technicznych. Obecnie poszukujemy do swojego oddziału w Polsce kandydatów na stanowisko Doradcy Technicznego. W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona będzie blisko współpracować z Dyrektorem Sprzedaży w ramach projektów mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych użytkowników naszych produktów. Dodatkowo będzie wspomagać dział handlowy, jak i świadczyć doradztwo techniczne na miejscu u klienta. Ciągłe podróże.

Wymagania:

  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, punktualność
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie
  • umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz łatwość porozumiewania się
  • wykształcenie wyższe techniczne , preferowany kandydat po ukończonym Wydziale Budowy i Konstrukcji Maszyn i Urządzeń
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi programami do projektowania
  • doświadczenie handlowe będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j.angielskiego

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne na miejscu u klienta
  • przygotowywane rozwiązań technicznych dla klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych i ich monitorowanie
  • wspomaganie działu handlowego wiedzą techniczną
  • uczestnictwo w targach

  • pracę w młodym, zgranym zespole, w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy + system motywacyjny w formie prowizyjnej
  • samochód służbowy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat