Przedstawiciel Handlowy - Inżynier Sprzedaży

nr ref. 3662-08;

NIVELCO-POLAND Sp. z o.o. www.nivelco.pl jest dystrybutorem przemysłowych urządzeń do pomiaru poziomu, przepływu, ciśnienia i zapylenia uznanych światowych marek.Zatrudni pracowników w charakterze przedstawicieli techniczno-handlowych na terenie całego kraju.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, elektryk lub automatyk doświadczenie handlowe mile widziana
  • znajomość rynku branży wodno-ściekowej
  • pożądane doświadczenie w stosowaniu lub sprzedaży aparatury do pomiaru poziomu i przepływu
  • znajomość oferty oraz działań konkurencji
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z branż przemysłowej i wodno-ściekowej
  • przygotowanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie proponowanych urządzeń

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • po okresie próbnym samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • oferujemy interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie, w młodym i dynamicznym zespole

Miejsce podjęcia pracy

mazowieckie

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt