Projektant Inżynierii Procesowej

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o. o. jest członkiem grupy ILF, ogólnoświatowej firmy inżynierskiej skupiającej ponad 30 oddziałów na czterech kontynentach. Firma świadczy usługi konsultingowe i inżynierskie dla wielu gałęzi przemysłu, budownictwa oraz branży komunalnej. www.ilf.com

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego (preferowani kandydaci z biur projektowych przemysłu chemicznego lub petrochemicznego)
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu min. umożliwiającym samodzielną pracę z anglojęzyczną dokumentacją techniczną)
  • znajomość podstawowych zagadnień projektowych urządzeń przemysłu Oil & Gas jak np. kompresory, wymienniki ciepła, kolumny frakcjonujące, pompy, turboekspandery, stacje redukcyjne, separatory, filtry
  • mile widziane doświadczenie przy pracujących / budowanych instalacjach przemysłowych (nadzór autorski itp.)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość symulatora HYSYS lub innego oprogramowania do modelowania procesów technologicznych
  • biegła obsługa aplikacji biurowych MS Office

Zakres obowiązków:

  • prace projektowe w zakresie branży procesowej wraz z koordynacją międzybranżową, przygotowywanie i analizowanie ofert technicznych oraz realizowanie zadań związanych z nadzorem autorskim

Firma oferuje:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin
  • interesujący program szkoleń (w tym kursy językowe)
  • dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat