Asystent Działu Handlowego/Inżynier Wsparcia Sprzedaży

nr ref. 4122-09;

Firma Venture Industries sp. z o.o. , jest wiodącym producentem i dystrybutorem wentylatorów z siedzibą w Łomiankach. W chwili obecnej firma zatrudnia około 200 osób. www.venture.pl

Wymagania:

  • OD KANDYDATA/ KANDYDATKI OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • skrupulatności i rzetelności
  • komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej
  • wysokiej motywacji i zaangażowania
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowości do wyjazdów

Zakres obowiązków:

  • POCZĄTKOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wprowadzanie danych do zintegrowanego systemu sprzedaży
  • prowadzenie dokumentacji handlowej klientów i realizacja zamówień
  • bezpośrednia doradztwo dla klientów Venture Industries w siedzibie firmy
  • kontakt telefoniczny i osobisty z klientami Venture Industries
  • współpraca z Działem Technicznym, Działem Serwisu oraz Działem Księgowości
  • DOCELOWO:
  • doradztwo techniczne i przygotowywanie doborów urządzeń dla kluczowych klientów
  • prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych
  • współpraca z projektantami
  • wsparcie informacyjne dla zespołu realizacji zamówień

Firma oferuje:

  • pracę na pełen etat w centrali firmy po okresie próbnym
  • stabilność zatrudnienia
  • szkolenia specjalistyczne, szkolenia językowe
  • pracę w dynamicznym i dobrze zorganizowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Łomianki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne