Konsultant Techniczny

nr ref. 4374-10;

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Quest Software. Zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania do zarządzania aplikacjami, bazami danych, infrastrukturą i wirtualizacją. Poszukujemy pracownika do naszego biura w Warszawie. www.quest-pol.com.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ostatnie lata studiów
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z systemami Windows, AD, Exchange, Sharepoint, VMware/Hyper-V
  • ogólna znajomość systemów operacyjnych, aplikacji, systemów baz danych
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia prezentacji produktowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie handlowe

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prezentacji produktowych
  • wdrożenia produktów
  • konsultacje
  • prowadzenie szkoleń

Firma oferuje:

  • atrakcyjną pracę w środowisku międzynarodowej korporacji
  • samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego - w tym szkolenia w kraju i za granicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy