Inżynier ds. Technologii Wtrysku (dział badań i rozwoju)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Inżynier Procesu Wtrysku/Technolog Wtrysku)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • mile widziana znajomość zagadnień konstrukcji form wtryskowych
  • mile widziana znajomość Lean Manufacturing
  • mile widziana znajomość metod optymalizacji procesu
  • umiejętność prowadzenia projektów

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie nowych procesów technologicznych w zakresie wtrysku tworzyw
  • optymalizacja istniejących procesów technologicznych
  • odbiór narzędzi produkcyjnych pod kątem technologicznym
  • wsparcie działu produkcji w zakresie nadzoru nad technologią, rozwiązywania problemów jakościowych
  • wsparcie działu Customer Service w kontaktach z klientami w zakresie doradztwa technicznego
  • przygotowywanie założeń technologicznych do zapytań ofertowych
  • udział w międzynarodowych projektach rozwoju produktów

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna