Engineering and Project Manager

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynieryjnym
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w międzynarodowej firmie
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy w obszarze związanym z operacjami, organizacją produkcji, wdrażaniem nowych rozwiązań/wyrobów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • umiejętności komercyjne (kontakt z klientem)
  • znajomość narzędzi i metodologii zarządzania projektami
  • umiejętność przygotowania budżetów oraz podstawowych analiz finansowych

Zakres obowiązków:

  • budowanie strategii firmy w zakresie rozwoju produktów, uług oraz form
  • tworzenie strategii i zarządzanie zewnętrznymi dostawcami usług (np. narzędziownie)
  • budowa sieci kontaktów z dostawcami lub usługodawcami technologii, urządzeń, narzędzi wtryskowych, montażowych lub zdobniczych
  • organizacja regularnych spotkań liderów projektów z uzgodnionymi działaniami i zadaniami oraz przeglądem wskaźników
  • współpraca z innymi komórkami Działu Obsługi Klienta w kontaktach z klientami w zakresie doradztwa technicznego
  • współudział w tworzeniu i realizacji budżetu działowego
  • realizacja celów firmy, takich jak: redukcja kosztów, rozwój bazy klientów
  • ciągła dbałość o optymalizację kosztową w zakresie powierzonych działań
  • wspieranie oraz doradztwo przy decyzjach strategicznych

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne