Inżynier Elektryk

nr ref. 6124-13;

Akana jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę techniczną wszelkich urządzeń i instalacji związanych z budynkami na terenie całego kraju. Nasi pracownicy stanowią precyzyjnie dobrany zespół eksertów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Wysoka kultura osobista, komunikatywność i rzetelność pracy naszych fachowców sprawia, że nasi klienci przy kolejnych realizacjach do nas wracają.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności Elektryk
  • wiedza z zakresu elektryki
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
  • wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem
  • wysoka motywacja do pracy i rozwój w różnych obszarach inżynierii
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów na terenie całej Polski
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienie min. Do 15kV - eksploatacja, dozór, pomiary

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów w dziedzinie elektryki
  • tworzenie, weryfikowanie i opiniowanie dokumentacji technicznej w zakresie urządzeń elektrycznych i energetycznych
  • opracowywanie analiz techniczno-ekonomicznych, w zakresie realizacji projektów elektrycznych, remontów i modernizacji
  • opracowywanie technologii i nadzór technologiczny nad wykonanymi projektami/inwestycjami
  • tworzenie ofert, dokumentacji projektowej, powykonawczej

Firma oferuje:

  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazna atmosfera pracy

Miejsce podjęcia pracy

Janki k/Warszawy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy