Software Engineer (C/C++,Linux)

nr ref. 6246-13;

Cubiware jest spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla urządzeń interaktywnej telewizji cyfrowej oraz internetowej. Firma współpracuje z klientami i partnerami zagranicznymi, a nasze oprogramowanie jest używane w USA, krajach Europy Zachodniej, Azji oraz Ameryki Południowej. Naszymi Klientami są producenci urządzeń elektronicznych oraz operatorzy telekomunikacyjni.

Wymagania:

  • ukończone studia o profilu techniczno/informatycznym na państwowej uczelni
  • praktyczna znajomość C
  • znajomość innych języków programowania
  • znajomość systemu operacyjnego Linux
  • "otwarta głowa" na nowe
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację

Zakres obowiązków:

  • implementacja oprogramowania w C i C++ dla komponentów systemów Video On Demand i IPTV
  • rozwijanie dystrybucji embedded Linux na procesorach ARM, MIPS, PowerPC
  • projektowanie i implementacja aplikacji na dekoderach telewizyjnych
  • udział w międzynarodowych projektach z najnowszymi technologiami

  • możliwość poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym zespole
  • atmosferę, która powoduje, że praca jest przyjemnością
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity w postaci opieki medycznej i karnetu sportowego

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło, staż / praktyka

Wyjazdy

praca stacjonarna