Inżynier Procesu (tworzywa sztuczne)

Holenderska firma Vicim jest międzynarodowym producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego, specjalizującym się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zakładu w Toruniu osoby na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. pół roku doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • umiejętność czytania dokumentacji procesowej oraz czytania rysunku technicznego
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za technologię procesu wtrysku tworzyw sztucznych
  • nadzór oraz wdrażanie zmian technologicznych
  • optymalizacja procesów, w tym poszukiwanie rozwiązań technicznych dotyczących procesu produkcji dywaników samochodowych z TPE
  • monitorowanie bieżących norm produkcyjnych
  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną/procesową

Miejsce podjęcia pracy

Toruń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna