Projektant CAD (Senior)

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - inżynier mechanik, preferowana specjalizacja: technika cieplna
  • Minimum 5-letnie doświadczenie jako projektant w firmach o profilu elektromechanika/mechanika
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • Znajomość programu CAD Catia V.5
  • Znajomość systemu zarządzania (PLM) Enovia
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka włoskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i orientacja na rozwiązywanie problemów
  • Dobre umiejętności interpersonalne

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów konstrukcji podzespołów palników gazowych (metal, plastik, odlewy aluminiowe, obróbka) z wykorzystaniem systemów CAD (komputerowego wspomagania projektowania)
  • Praca z programem CAD Catia V.5
  • Zarządzanie grupą projektantów
  • Koordynacja prac w dziale Badań i Rozwoju
  • Dbanie o przepływ informacji między oddziałem w Polsce a centralą
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie rozwoju produktów

Firma oferuje:

  • Szkolenia za granicą
  • Praca w międzynarodowym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Toruń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy