Technik Utrzymania Ruchu

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na szyby zespolone marki Pilkington w Polsce i za granicą, NSG Group podjęła decyzję o rozbudowie fabryki w Szczecinie. Realizowana inwestycja przełoży się na znaczący wzrost potencjału fabryki.

Dzięki projektowi rozbudowy zakład w Szczecinie zwiększy swoją powierzchnię produkcyjno-magazynową oraz moce produkcyjne. Nowoczesne rozwiązania pozwolą dostarczać produkty wysokospecjalistyczne na potrzeby rynku architektonicznego. W związku z planowaną rozbudową rozpoczynamy rekrutację na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne: kierunekelektrotechniczny, elektronicznylub mechatronika
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki, hydrauliki, pneumatyki
  • praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie
  • mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń w co najmniej jednej z grup: I, II lub III
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • skuteczność i systematyczność w działaniu
  • dyspozycyjność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Zakres obowiązków:

  • zatrudniona osoba będzie odpowiadać za wykonywanie napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie
z wymogami techniczno-organizacyjnymi, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych, jakość wykonywanych prac konserwacyjnych i naprawczych
  • praca w systemie 3 zmianowym

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, dającą możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna