Inżynier ds. Form

Bianor, polsko-holenderska firma z zakładmai produkcyjnymi w Polsce oraz Rumunii, będąca liderem w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji kontraktowej, dostarczająca wyroby oraz rozwiązania technologiczne światowym markom takim jak: Philips, Makita, Brita, Bosch-Siemens czy Newell Rubbermaid.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania rysunków 2D i 3D
  • dobra znajomość języka agielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • umiejętności analityczne

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów od strony technicznej w bliskiej współpracy z naszymi Klientami

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna