Konstruktor - Technolog

Firma Adamus HT Sp. z o.o., zatrudni pracownika na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie technologii mechanicznej i konstrukcji maszyn oraz 10-letnia praktyka
  • gruntowne rozumienie procesów obróbki skrawaniem
  • umiejętność projektowania procesów technologicznych i oprzyrządowania obróbkowego
  • umiejętność projektowania elementów mechanicznych w zatomatyzowanych liniach obróbkowych. liniach transportowych oraz automatycznych elementach podających i dozujących
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość zasad wykorzystania uchwytów obróbkowych
  • rozumienie zasad pracy maszyn skrawających konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie
  • rozumienie zasad pracy maszyn elektroerozyjnych
  • pełna znajomość miernictwa mechanicznego stosowanego w obróbce skrawaniem i obróbce elektroerozyjnej
  • umiejętność obsługi komputera w tym edytorów tekstów, arkusz kalkulacyjny, oprogramowanie CAD i CAM (Auto-CAD, Pro Engineer, praca w sieci)
  • wiedza na temat gatunków stali i możliwości ich obróbki cieplnej
  • pożądana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej dla elementów pojedynczych i zespołów maszynowych
  • optymalizacja istniejących konstrukcji adekwatnie do wymagań klientów
  • testowanie zastosowanych rozwiązań
  • współpraca z zespołem projektowym
  • inicjowanie rozwiązań nowatorskich
  • analiza technologiczności konstrukcji
  • analiza kosztów wytworzenia
  • wsparcie wytwarzania zaprojektowanych elementów i zespołow
  • projektowanie przyrządów produkcyjnych
  • współpraca z działem badawczo-rozwojowym

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna