Inżynier Oprzyrządowania/Produktu

Firma Vicim jest częścią Visscher-Carvelle Automotive Group. To międzynarodowy producent części dla przemysłu motoryzacyjnego, specjalizujący się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka wydajność, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji Firmy na rynku. Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania 2D/3D, preferowany SolidWorks
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziana podstawowa znajomość SAP
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • współpraca z producentami narzędzi (głównie form wtryskowych)
  • przygotowywanie rysunków/modeli 2D i 3D
  • optymalizacja stosowanych rozwiązań
  • prowadzenie uzgodnień technicznych
  • współpraca z Liderami Projektu
  • nadzór nad danymi podstawowymi produktu (BOM, Routing)

  • możliwość prowadzenia ambitnych i ciekawych projektów międzynarodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Toruń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna