Inżynier Wsparcia Działu Grafiki

Firma KEYLITE RW POLSKA, część Grupy Keystone, której główna siedziba znajduje się w Cookstown w Irlandii Północnej, należy do najbardziej dynamicznych i rozwijających się firm w sektorze drewnianych okien dachowych w Europie. Od 2004 roku w Polsce, obecnie, w związku z rozwojem działu Technologii, poszukuje kandydatów na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • umiejętność modelowania bryłowego przy użyciu oprogramowania SolidWorks
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samoorganizacji, samodyscyplina, dokładność, rzetelność, terminowość
  • chęć rozwijania umiejętności zawodowych

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań z zakresu projektowania, modernizacji i wdrażania elementów projektu zgodnie z obowiązującymi normami i standardami
  • wykonywanie modeli 3D na potrzeby działu grafiki
  • tworzenie dokumentacji technicznej wyrobu
  • analiza i ocena danych na potrzeby raportowania
  • wsparcie techniczne innych komórek organizacji

Firma oferuje:

  • praca w międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia
  • projekty autorskie
  • kurs językowy

Miejsce podjęcia pracy

Zambrów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne