Projektant Urządzeń Górniczych i Instalacji Elektrycznych

Poszukujemy osoby do projektowania i opracowywania dokumentacji technicznej dla urządzeń i instalacji elektrycznych oraz AKP. Osoba będzie brała udział w badaniach i uruchomieniach urządzeń w zakładzie pracy jak również u klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Elektrotechnika lub pokrewne
  • odbyte praktyki lub staże zawodowe
  • mile widziane doświadczenie zawodowe przy projektowaniu urządzeń górniczych (dyrektywa ATEX)
  • obsługa komputera i programów/pakietów: ACAD lub Eplan lub WSCAD lub inne oprogramowanie do wspomagania projektowania, Microsoft Office
  • znajomość języków obcych: angielski w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie konstrukcyjne nowych produktów i udział w procesie wdrażania ich do produkcji
  • opracowywanie projektów instalacji elektrycznych i AKP
  • prowadzenie działań służących poprawie jakościowej (technologicznej) produkowanych przez firmę produktów
  • koordynowanie i przeprowadzanie prób i badań produkowanych towarów i produktów oraz dokumentowanie wyników
  • konsultowanie uzyskanych wyników z przeprowadzonych prób i badań z przełożonymi
  • kreowanie nowych produktów przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki
  • nadzór nad stanem dokumentacji technicznej produkowanych przez firmę towarów i produktów
  • udział w pracach związanych z montażem i uruchomieniem maszyn i urządzeń na terenie firmy i u klienta

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie, szanse rozwoju i awansu
  • współpracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne