Kosztorysant - wyceny montażowe

Pracodawca:

ENERGOINSTAL S.A.

ENERGOINSTAL S.A. jest jednym z największych producentów kotłów energetycznych w Polsce, znaną i cenioną na rynku krajowym i zagranicznym firmą specjalizującą się w wytwarzaniu, montażu i modernizacji kotłów dla energetyki. Dominującą pozycję na rynku Spółka zawdzięcza stałemu unowocześnianiu technologii wytwarzania oraz elastycznemu reagowaniu na zmieniające się potrzeby klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (wyceny montażowe, kotły instalacje energetyczne)
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • biegła znajomość angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • rzetelność i samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie ofert z zakresu montażu elementów i urządzeń ciśnieniowych/rurociągów
  • samodzielne wykonywanie kalkulacji oraz przedmiarów
  • współpraca z działem realizacji w zakresie wykonywanych zadań
  • sporządzanie zapytań ofertowych
  • sporządzanie, kompletowanie i aktualizowanie materiałów informacyjnych dla celów handlowych i ofertyzacji
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących składanych ofert

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie standardy organizacji pracy
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna