Koordynator Biura Konstrukcyjnego

Pracodawca:

OKT Polska Sp. z o.o.

OKT Polska to duże, nowoczesne przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkujące artykuły dla gospodarstw domowych. Systematyczne inwestycje i rozwój spowodowały, że w naszym portfolio pojawiają się nowe produkty, które coraz szerzej zdobywają rynki. Jesteśmy jednym z liderów oferujących produkty dla dzieci - nasze produkty znajdziesz w Europie i poza nią.

Wymagania:

  • koordynacja pracy biura i nadzór nad bieżącymi konstrukcjami form wtryskowych, a także techniczny nadzór nad ich uruchamianiem

Zakres obowiązków:

  • nadzór techniczny nad naprawą form wtryskowych
  • koordynowanie prac konstruktorów oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w formach wtryskowych
  • projektowanie form wtryskowych w systemie CAD i konsultowanie projektów innych konstruktorów, a także uzgadnianie szczegółów z bezpośrednim przełożonym
  • tworzenie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej oraz wprowadzanie do niej zmian
  • przekazywanie właściwej dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej pracownikom warsztatu Narzędziowni
  • monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem zgodności z założeniami technicznymi
  • nadzór techniczny w czasie testowania form wtryskowych

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki finansowe

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne