Elektromonter rozdzielnic niskiego napięcia

nr ref. 8039-15;

Signal Group jest firmą działającą w ramach usług B2B. Nowoczesne technologie są fundamentem Naszej wspólnej, codziennej pracy. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania naszym Klientom dzięki, którym znacząco podnoszą oni swoją konkurencyjność, obniżają koszty, podnoszą poziom efektywności wykorzystania zasobów oraz w znacznym stopniu zwiększają poziom integracji i optymalizacji technologii.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/ średnie - elektrotechnika
  • uprawnienia w zakresie eksploatacji SEP "E" do wykonywania pomiarów instalacji do 1 kV
  • uprawnienia w zakresie dozoru SEP "D" do wykonywania pomiarów instalacji do 1 kV
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowych firmy SONEL
  • samodzielność oraz sumienność w realizacji powierzonych obowiązków
  • umiejętność czytania projektów elektrycznych

Zakres obowiązków:

  • montaż mechaniczny oraz elektryczny rozdzielnic i sterownic niskiego napięcia
  • kontrola działania wykonanych rozdzielnic i szaf sterowniczych
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych rozdzielnic i kabli
  • kontrola i prowadzenie weryfikacji konstrukcji wraz z niezbędnymi badaniami i testami
  • uczestnictwo w odbiorach wykonanych prac oraz w uruchomieniach

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • praca z klientem z sektora B2B
  • odpowiednie narzędzia do pracy
  • wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju
  • szkolenia i treningi poszerzające wiedzę i umiejętności praktyczne
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne