Inżynier Systemowy - Specjalność Zarządzanie i Monitorowanie Bezpieczeństwa

Pracodawca:

IT.expert Sp. z o.o.

firma istnieje na rynku informatycznym od 2000 roku i jest częścią zatrudniającej ponad 250 pracowników grupy kapitałowej. Specjalizujemy się w doradztwie, integracji i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla największych Klientów z sektora przemysłowego, finansowego oraz administracji publicznej. Wiemy, że naszą siła są ludzie, dlatego poszukujemy utalentowanych, energicznych i pełnych zapału profesjonalistów na ww. stanowisko.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne)
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze projektowania lub administracji rozwiązań infrastrukturalnych IT, w tym monitorowania sieci LAN i urządzeń bezpieczeństwa
  • wysoka specjalizacja w obszarze technologii tj. PAC (Privileged Access Control), Firewall Management i Change - management oraz ochrony przed zagrożeniami typu malware
  • znajomość rozwiązań z obszaru SIEM (ang. Security Information and Event Management)
  • znajomość rozwiązań z obszaru wykrywania anomalii sieci takich producentów jak: NetIQ, Juniper Networks, Extreme Networks, itp.
  • doświadczenie projektowe z powyższego zakresu, potwierdzone udziałem we wdrożeniach na stanowiskach konsultant, inżynier systemowy lub architekt rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w projekcie informatycznym
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie analiz, ekspertyz, koncepcji technicznych rozwiązań i systemów informatycznych w obszarze infrastruktury IT
  • uczestnictwo w realizacji projektów informatycznych, w tym: uczestnictwo we wdrożeniach sprzętu i oprogramowania
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów informatycznych
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, warsztatów i szkoleń
  • sprawowanie nadzoru merytorycznego nad prowadzonymi projektami
  • aktywny udział we wsparciu sprzedaży, współpraca z klientem i proponowanie rozwiązań

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kariery zawodowej
  • ciekawą pracę przy dużych projektach informatycznych realizowanych wyłącznie w nowoczesnych technologiach
  • stabilne zatrudnienie oraz wysokie wynagrodzenie
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia - umowa o pracę/umowa o współpracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2014r. poz. 1182 z późn. zm."

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne