Dyrektor Produkcji

Pracodawca:

Keystone Consulting Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w szeroko rozumianym doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, działającej w branży nieseryjnych konstrukcji stalowych i produkcji maszyn poszukujemy osoby na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: zarządzanie i organizacja produkcji, mechanika i budowa maszyn, automatyka
  • min. 5 lat w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją; mile widziane doświadczenia w zarządzaniu produkcją małoseryjną
  • dobra znajomość języka niemieckiego - pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • doświadczenie w operacyjnym zarządzaniu zespołami produkcyjnymi poparte rozwiniętymi kompetencjami przywódczymi oraz umiejętnością delegowania zadań
  • wiedza na temat nowoczesnych technologii w zarządzaniu procesami produkcji oraz jakością
  • otwartość na nowe rozwiązania oraz wymianę wiedzy w ramach grupy
  • wysokie kompetencje interpersonalne z naciskiem na komunikatywność
  • zdolność do szybkiej oceny sytuacji i podejmowania zdecydowanych działań
  • odpowiedzialność i sumienność
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z systemem ERP

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym, jak również:
  • nadzór nad planowaniem i realizacją planów produkcyjnych, utrzymanie ruchu, jakość i terminowość produkcji oraz magazyn
  • organizację procesu produkcji i wdrażanie procedur produkcyjnych
  • poszukiwanie rozwiązań podnoszących efektywność produkcji
  • zarządzanie podległymi zespołami, we współpracy z kierownikami poszczególnych działów
  • planowanie i nadzór nad budżetem produkcyjnym
  • wdrażanie norm i standardów produkcyjnych obowiązujących w grupie kapitałowej

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o rosnącej pozycji na rynku
  • bezpośredni wpływ na rozwój firmy i dużą samodzielność
  • możliwość rozwoju poprzez wykorzystanie know-how grupy
  • atrakcyjne warunki pracy

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna