Inżynier Jakości Dostaw

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży AGD i motoryzacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera jakości w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość narzędzi jakościowych (8D, 5Why, FMEA, SPC, CPK, Pareto)
  • znajomość normy ISO 9001 oraz TS16949
  • certyfikat audytora wewnętrznego/zewnętrznego VDA 6.3
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem zakupów w przypadku dostawców materiałów złej jakości
  • zarządzanie reklamacjami dostawców
  • tworzenie systemu oceny dostawców
  • planowanie i realizacja kontroli wejściowych
  • nadzorowanie sortowania i napraw
  • przygotowanie planów kontroli wejściowych
  • kontrola zainicjowanych programów naprawczych

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
  • dobre warunki pracy

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne