End User Key Account Manager

Pracodawca:

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

Firma B&R jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw dostarczających zintegrowane rozwiązania automatyzacji. W Polsce prowadzimy działalność od 2000 roku. Główna siedziba oraz zakład produkcyjny firmy zlokalizowane są w Austrii. Techniczną i handlową obsługę klientów prowadzimy 75 krajach, gdzie posiadamy 180 biur i zatrudniamy 2820 osób. Oferujemy innowacyjne rozwiązania dla automatyzacji maszyn i kontroli procesów w dziedzinie sterowania, techniki napędowej, bezpieczeństwa, wizualizacji oraz komunikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu automatyki przemysłowej lub kierunek pokrewny (elektrotechnika, elektronika, mechatronika)
  • wiedza techniczna z obszaru automatyki i systemów sterowania procesami
  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży automatyki lub/i doświadczenie pracy w dziale sprzedaży projektów w zakresie integracji systemów sterowania
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość technik prowadzenia prezentacji, negocjacji i sprzedaży
  • zorientowanie na wyniki oraz konsekwencja w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż systemów dla automatyki procesowej i automatyki maszynowej
  • przeprowadzenie prezentacji handlowych, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • budowanie świadomości i akceptacji marki
  • współtworzenie strategii sprzedażowej

  • zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie - umowa o pracę
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia zawodowe
  • przyjazną atmosferę pracy w eksperckim zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne