Inżynier Automatyk

Pracodawca:

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

Firma B&R jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw dostarczających zintegrowane rozwiązania automatyzacji. W Polsce prowadzimy działalność od 2000 roku. Główna siedziba oraz zakład produkcyjny firmy zlokalizowane są w Austrii. Techniczną i handlową obsługę klientów prowadzimy 75 krajach, gdzie posiadamy 180 biur i zatrudniamy 2820 osób. Oferujemy innowacyjne rozwiązania dla automatyzacji maszyn i kontroli procesów w dziedzinie sterowania, techniki napędowej, bezpieczeństwa, wizualizacji oraz komunikacji.

Wymagania:

  • jesteś studentem ostatniego semestru lub w ciągu ostatnich 2 lat ukończyłeś studia kierunku związanego z automatyką
  • posiadasz ogólną wiedzę z dziedziny automatyki
  • nie oczekujemy znajomości naszych systemów, choć jest to dodatkowym atutem
  • rozpoczynając pracę przejdziesz cykl szkoleń uzupełniających Twoje umiejętności
  • znasz język angielski
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • proponujemy stanowisko pracy, na którym będziesz pracował w różnych obszarach: od prowadzenia szkoleń, poprzez wsparcie techniczne klientów, aż po szukanie i wdrażanie rozwiązań dla skomplikowanych problemów automatyzacji maszyn i procesów

  • pracę w niewielkim zespole, w jednym ze 180 biur firmy o globalnym zasięgu. Dzięki tej pracy będziesz kontaktował się z inżynierami z Polski - jak i z całego świata. Szkolenia w siedzibie B&R w Austrii umożliwią Ci poznanie atmosfery międzynarodowej społeczności inżynierskiej
  • zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie - umowa o pracę
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia zawodowe
  • przyjazna atmosfera pracy w eksperckim zespole

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne