Informatyk-Specjalista ds. Systemów ERP

Pracodawca:

Danwood S.A.

DANWOOD S.A.- największy polski producent domów prefabrykowanych w drewnianej konstrukcji szkieletowej, zajmujący się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych "pod klucz" w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość środowiska Microsoft Dynamics AX
  • chęć rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze ERP
  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel i środowiska VBA
  • znajomość funkcjonalności Office 365
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie związanie z konfiguracją MS Dynamics AX
  • umiejętność programowania w językach C# i X++
  • tworzenie raportów przy użyciu MS Visual Studio
  • znajomość baz danych opartych na MS SQL, pisanie zapytań w języku SQL

Zakres obowiązków:

  • administrowanie systemem MS Dynamics AX (Axapta)
  • wsparcie użytkowników MS Dynamics AX, w tym AX People
  • obsługa zgłoszeń serwisowych użytkowników systemu MS Dynamics AX
  • opracowanie programów, nowych funkcjonalności aplikacji i raportów w środowisku AX
  • administracja funkcjonalnościami chmury Microsoft Office 365 (Sharepoint, OneDrive, Yammer, Kalendarze, Kontakty, Skype for Business)
  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania biurowego, w szczególności MS Office

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie fachowej wiedzy na najwyższym europejskim poziomie
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna