Operator w Dziale Produkcji Piwa

Pracodawca:

Grupa Żywiec S.A.

Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce i należymy do Grupy Heineken.
Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka, Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad.
W naszym browarze w Warce znajduje się pierwsza na świecie wdrożona filtracja membranowa piwa.
Posiadamy jedne z największych w Europie kadzi filtracyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • otwartość oraz łatwość uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznych

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów na jednym z pododdziałów Działu Produkcji Piwa, zgodnie z wytyczonymi instrukcjami produkcyjnymi i specyfikacjami jakościowymi
  • monitorowanie i analiza jakości surowców i materiałów pomocniczych dla produkcji
  • nadzorowanie i optymalizowanie parametrów procesowych celem zapewnienia najwyższej jakości produktu przy optymalnym poziomie kosztów oraz zużycia mediów
  • wsparcie i prowadzenie projektów poprawczych w ramach TPM (Total Productive Maintenance)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym
  • bogaty pakiet benefitów
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w dziale o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowisk specjalistycznych

Miejsce podjęcia pracy

Warka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna