Kosztorysant Robót Energetycznych

Pracodawca:

SAG Elbud Gdańsk S.A.

SAG Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Należymy do Grupy SAG - jednego z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryczne, energetyczne)
  • doświadczenie budowlane w zakresie prac energetycznych
  • znajomość programów MS Office, Norma Pro
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne oraz samodzielność w działaniu

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie szczegółowych kosztorysów do ofert, zleceń, umów na podstawie KNR-ów
  • sporządzanie wycen według kalkulacji indywidualnej
  • sporządzanie kosztorysów i analiz na roboty dodatkowe w trakcie trwania budowy
  • sporządzanie dokumentów przetargowych na opracowywanie ofert

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dużej i stabilnej firmie
  • pakiet socjalny i opiekę medyczną
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne