Inżynier SQA

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w kierunku zarządzania jakością)
  • min. 1 rok doświadczenia w planowaniu i koordynowaniu audytów u dostawców
  • wiedza pozwalająca na analizę błędów i rozwiązań związanych z audytem dostawców w zakresie ISO 9000 14001, TS 16949
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie strategii SQA zapewnienia jakości u dostawców
  • analiza raportów 8D
  • dostarczanie dostawcom wymagań jakościowych
  • wprowadzanie planu audytów u nowych i strategicznych dostawców i nadzór nad ich realizacją
  • zatwierdzanie dostawców i poddostawców podczas wprowadzania nowych produktów/procesów
  • prowadzenie ewidencji reklamacji
  • identyfikowanie i wskazywanie dostawców

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • pełne wyzwań stanowisko pracy

Miejsce podjęcia pracy

woj. lubuskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne