Inżynier Automatyk w Papierni

Pracodawca:

Sofidel Poland Sp. z o.o.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektromechanika, budowa maszyn)
  • zaświadczenie kwalifikacyjne na stanowisku dozoru do 1 kV
  • wiedza specjalistyczna z zakresu pneumatyki (elektrozawory, siłowniki)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
  • doświadczenie w pracach instalacyjnych i uruchomieniach systemów sterowania AKPiA
  • znajomość obsługi i programowania sterowników PLC (Siemens, Omron)
  • znajomość obsługi programów komputerowych w szczególności programu AutoCAD
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategoria B

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej, modernizację urządzeń, wdrażanie nowych projektów
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie usterek z zakresu automatyki i elektroniki na liniach produkcyjnych, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn
  • planowanie zakresu prac remontowych, organizowanie i nadzór nad realizacją harmonogramów remontów w podległym zakresie zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną
  • kierowanie pracą osób obsługujących urządzenia i instalacje oraz wykonujących naprawy i konserwacje tych urządzeń
  • współpraca z Działem Technicznym, kooperacja z pracownikami Działu Produkcji

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • szansę na rozwój zawodowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

Miejsce podjęcia pracy

Ciechanów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna