Specjalista Przetwórstwa Mleka

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma z branży mleczarskiej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie - kierunek mleczarstwo
  • znajomość technologii mleczarstwa
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży mleczarskiej
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność oraz samodzielność w działaniu, otwartość na innowacje
  • obsługa komputera - pakiet MS Office
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych - przyjęcie mleka, jego obróbka termiczno - mechaniczna, przygotowanie mieszanek
  • obsługa mycia w systemie CIP
  • przeglądy instalacji
  • rozliczanie procesów produkcyjnych

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń dodatkowych

Miejsce podjęcia pracy

Opole

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna