Kierownik Utrzymania Ruchu / Leiter Instandhaltung

Pracodawca:

TRANSFORMACJA HR Ewa Aldona Ryś

Naszym klientem jest niemiecka firma, specjalizująca się w produkcji na zlecenie dla branż: medycznej, kosmetycznej, technicznej. W związku ze zmianą w strukturze organizacyjnej i z utworzeniem nowych stanowisk, poszukujemy dla naszego klienta: niemieckojęzycznego Kierownika Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

Idealny Kandydat/Idealna Kandydatka posiada:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Lidera lub Koordynatora Utrzymania Ruchu
  • wiedzę z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektrotechniki, elektromechaniki
  • komunikatywną znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe techniczne
oraz przejawia:
  • zdecydowanie, siłę charakteru
  • dobrą organizację pracy
  • konsekwencję w działaniu

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzorowanie pracy podległego kilkuosobowego zespołu
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • nadzorowanie realizacji planów przeglądów okresowych, konserwacji i remontów
  • wybór dostawców usług/części, negocjowanie warunków zakupu i dostawy w ramach obszaru kompetencji
  • zapewnienie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań

  • samodzielną, stabilną pracę w dobrze zorganizowanym środowisku
  • pakiet świadczeń płacowych oraz pozapłacowych

Miejsce podjęcia pracy

Lubań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna