Senior Quality Engineer / Starszy Inżynier Jakości

Pracodawca:

TRANSFORMACJA HR Ewa Aldona Ryś

Nasz Klient, amerykańska firma, światowy lider na rynku systemów filtracyjnych, pilnie poszukuje otwartej na rozwój osoby do pracy na ww. stanowisku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum czteroletni staż pracy w obszarze jakości produkcji
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, plan kontroli, SPC)
  • umiejętność współpracy w zespole
  • rzetelność

Zakres obowiązków:

  • planowanie, wdrażanie i doskonalenie metod kontroli wyrobów
  • doskonalenie procesu produkcji
  • analizowanie reklamacji
  • nadzór nad wdrażaniem działań korygujących i środków zapobiegawczych
  • nadzorowanie działań poreklamacyjnych
  • uczestnictwo w procesie PPAP
  • merytoryczne wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów

Firma oferuje:

  • stanowisko z dużą autonomią działania
  • możliwość zbudowania długotrwałej współpracy i rozwoju w rozrastającej się organizacji
  • program szkoleń
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Miejsce podjęcia pracy

Skarbimierz k/Brzegu

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna