Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

invenio QD Sp. z o.o.

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (automatyka lub elektronika)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność programowania sterowników przemysłowych SIEMENS S7
  • znajomość zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej
  • znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • uprawnienia SEP do 1 kV

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji
  • opieka i nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym
  • analizowanie przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych
  • konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania
  • uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny
  • uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników utrzymania ruchu

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach (zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta)
  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu, premię frekwencyjną roczną
  • prywatną opiekę medyczną w całości finansowaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie do karty Multisport

Miejsce podjęcia pracy

Wykroty k. Bolesławca

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne