Konstruktor Catia

Pracodawca:

Cadring Polska Sp. z o.o.

Firma Cadring Polska jest międzynarodowym biurem konstrukcyjnym . Realizujemy kompleksowe projekty dla różnych sektorów rynku takich jak: pojazdy użytkowe, przemysł ciężki, przyrządy spawalnicze, przyrządy montażowe. Nasze biura zlokalizowane są w Finlandii , Szwecji, Polsce oraz Indiach.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora (mile widziane w branży automotive)
  • bardzo dobra znajomość programu Catia v5 (w szczególności moduły Part Design, Assembly Design, Generative Shape Design)
  • znajomość produktów MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • projektowanie elementów z tworzyw sztucznych
  • analiza elementów plastikowych pod względem wykonalności i funkcjonalności
  • opracowywanie koncepcji prototypów
  • przygotowywanie dokumentacji 2D i 3D
  • wsparcie techniczne podczas wdrażania projektów

  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz karty Multisport

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne